De kapel van Artitec, 3 koningen kapel te Doetinchem.
- Gegevens
- Gemaakt op zondag 10 januari 2010 23:38
- Hits: 20110
Pagina 1 van 15
![]() |
Het eerste exclusieve model wat ik ga bouwen is een fraaie kapel. Mooi bouwwerk, wat door verbeterde technieken goed is te bouwen. Dit model is (nog) niet te koop, Artitec kijkt of ze het model gaan uitbrengen. Hier kun je alvast de bouw gaan volgen van dit fraaie model. Maar eerst wat achtergrond informatie over de kapel, want ze bestaat echt. De 3 koningen kapel te Doetinchem. Project is geheel afgewerkt, de kapel is klaar. edit : Er komt van het weekend nog een heel kleine update aan de regenpijpen, die ben ik vergeten te voorzien van bevestigingen aan de muur, nu zweven ze :) Dus dat laat ik nog even zien. |
![]() © 2010 Zicht op Nederland.nl In de middeleeuwen stond er in Doetinchem een gasthuis, namelijk "Het Driekoningengasthuis". Dit gasthuis zorgde voor opvang van zieken, armen en ouderen. Van dit gasthuis is alleen nog de laatgotische Lutherse kapel bewaard gebleven. Deze kapel is gebouwd aan het einde van de vijftiende eeuw. De kapel is ook tegenwoordig nog steeds in gebruik.
![]() ![]() |
|
![]() © 2010 Zicht op Nederland.nl De schade aan de kapel was aanzienlijk.
|
|
|
Login
Online
We hebben 90 gasten en geen leden online
Reacties
De ramen worden ook prachtig.
mvg Henk
Wel peentjes zweten met dit weer en
dan ook nog je vinger vastplakken!!
mvg Henk
ziet er geweldig uit Chris
grt Kenneth
Wat wordt je volgend project ???
Groeten Klaas
Ziet er echt heel mooi uit. Ben ook benieuwd naar de loods.
Overigens bewonder ik je hobbykunsten. Ik zou willen dat ik zo creatief was.
Valt echt mee. :)
Het enige wat echt belangrijk is, is de juiste kleur kiezen voor de modellen, die maken of breken het model. De rest (vooral drybrushen) is kinderspel :)
Ondertussen weet ik wel dat er voor de toekomst nog heel mooie dingen op stapel staan.
RSS lijst met reacties op dit artikel